Hakkımızda

CKY EXPO İÇ MİMARLIK

Sergi ve fuarlar, pazarlama ve iletişimin en önemli araçlarından biridir. Bu nedenle, şirketlerin sergi ve fuar faaliyetlerinde uzman danışmanlardan hizmet almaları gerekmektedir.

CKY EXPO İç Mimarlık Şirketi, pazarlama, reklamcılık ve sektördeki güncel gelişmeleri takip ederek hem yurt içi hem de yurt dışında; sergi, fuar, stant ve tasarım hizmetlerini müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda en mükemmel şekilde hazırlar.

Şirketimizde, müşterilerimizden alınan briefler sonucunda tecrübeli ve uzman kadrosu tarafından konsept belirlenir. Tasarım ekibimiz tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde stantlar tasarlanır ve bu tasarımlara uygun stantlar üretim ekibimiz tarafından özenle inşa edilir ve üretilir.

CKY EXPO İç Mimarlık Şirketi olarak, tecrübeli ve uzman ekibimizle, ileri teknolojiyi kullanarak Türkiye ve dünyanın pek çok noktasındaki fuar ve sergilerde uluslararası kalite standartlarında tasarım ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Fuar standı ve iç mimarlık hizmetlerimizde tamamen müşterilerimize özgün tasarımlarla yenilikçi bir yaklaşımla modüler, maxima ve ahşap stantlar inşa edip fuarı en verimli şekilde geçirmeniz için gereken danışmanlığı sağlamaktayız.

CKY EXPO İç Mimarlık Şirketi olarak, savunma sanayi firmasında fuar, stant ve etkinlik alanındaki 15 yıllık tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan ve sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız.